تبلیغات
sargarmi - مطالب اردیبهشت 1389
liverpoole ghahreman

تفاوت زنان در آمریكا , ایران و عربستان

شنبه 25 اردیبهشت 1389 11:07 ق.ظ

نویسنده : m s
1- اگر یك زن سیگار بكشد:در امریكا به او می گویند :زنیكه سیگاری در ایران به او می گویند : زنیكه معتاد فاحشه خیابانی لجن!و در عربستان او را سنگسار می كنند!


2- اگر یك زن برای برابری حقوق زن و مرد تلاش كند:در امریكا به او می گویند : فمنیست در ایران به او می گویند :تهمینه میلانی و در عربستان او را سنگسار می كنند!


3- اگر یك زن مورد سوء استفاده قرار بگیرد :در امریكا او را به آسایشگاه روانی می برند تا او را به زندگی اجتماعی باز گردانند.در ایران او را به آسایشگاه روانی می برند و او در آنجا خودكشی می كند!و در عربستان او را سنگسار می كنند!


4-اگر جسد زنی در یكی از میدان های شهر و درون یك كیسه پلاستیكی پیدا شود:در امریكا : احتمالاً او یك زن خیابانی و بی خانمان بوده.در ایران:احتمالاً شوهر غیرتی اش او را كشته در عربستان: صد در صد بر اثر جراحات وارده ناشی از سنگسار به قتل رسیده است!


5- زنان:در امریكا اجازه دارند در پزشكی ، حقوق ، مهندسی و ... تحصیل نمایند.در ایران اجازه دارند در پزشكی ، حقوق ، مهندسی و .... به شرط تفكیك جنسیتی تحصیل نمایند در عربستان اجازه دارند از بین بی سوادی و سنگسار یكی را برگزینند!


6- اگر زنی بخواهد از شوهرش جدا شود:در امریكا:درخواست طلاق می دهد و نیمی از سرمایه شوهرش به او میرسد( زمان بین درخواست طلاق و اتمام مراحل قانونی:دو هفته)در ایران:در خواست طلاق می دهد و در صورتی كه هیچ ادعایی نسبت به نفقه و مهریه نداشته باشد میتواند از همسرش جدا گردد(زمان بین درخواست طلاق و اتمام مراحل قانونی: ۱۴ الی ۱۵ سال!)در عربستان:درخواست طلاق میدهد و شوهرش اجازه دارد او را سنگسار كند


7-یك دختر ۱۸ ساله:در امریكا نیازی به اجازه كسی برای انجام كارهایش ندارد.در ایران تنها برای دست شویی رفتن و تنفس نیازی به اجازه كسی ندارد!در عربستان اصولاً هیچ اجازه ای ندارد!!!


8-تبریك میگم شما پدر شدید بچتون یه دختره !در امریكا: Oh God Thanks
در ایران: خاك بر سرت حلیمه! بازم دختر زاییدی؟!؟!
در عربستان: نعم؟البنت؟ لا لا لا! أنا بد بخت! سنك سار یا زنده فی القبر هذه الدختر !
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

بیلبورد تبلیغ حجاب در تهران

شنبه 25 اردیبهشت 1389 11:05 ق.ظ

نویسنده : m s


این یعنی اینکه دخترا شکلات هستند و ما پسرا مگس و حجاب مثل پوست شکلات می مونه!

حالا به سوالاتی که در ادامه مطلب آمده جواب ده
ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

اگر کریستوفر کلمبوس ازدواج کرده بود

شنبه 25 اردیبهشت 1389 11:03 ق.ظ

نویسنده : m s
اگر کریستوفر کلمبوس ازدواج کرده بود٬ ممکن بود هیچگاه قاره امریکا را کشف نکند٬چون بجای برنامه ریزی و تمرکز در مورد یک چنین سفر ماجراجویانه ای٬ باید وقتش را به جواب دادن به همسرش٬ در مورد سوالات زیر می گذراند:

کجا داری میری؟   - با کی داری می ری؟   - واسه چی می ری؟   - چطوری می ری؟   - کشف؟   -برای کشف چی می ری؟   - چرا فقط تو می ری؟    - تا تو برگردی من چیکار کنم؟!   - می تونم منم باهات بیام؟!   -راستشو بگو توی کشتی زن هم دارین؟   - بده لیستو ببینم!   - حالا کِی برمی گردی؟   - واسم چی میاری؟   - تو عمداً این برنامه رو بدون من ریختی٬ اینطور نیست؟!   - جواب منو بده؟   - منظورت از این نقشه چیه؟   - نکنه می خوای با کسی در بری؟   - چطور ازت خبر داشته باشم؟   - چه می دونم تا اونجا چه غلطی می کنی؟   - راستی گفتی توی کشتی زن هم دارین؟!   - من اصلا نمی فهمم این کشف درباره چیه؟   - مگه غیر از تو آدم پیدا نمی شه؟   - تو همیشه اینجوری رفتار می کنی!   - خودتو واسه خود شیرینی می ندازی جلو؟!   -  من هنوز نمی فهمم٬ مگه چیز دیگه ایی هم برای کشف کردن مونده!   -چرا قلب شکسته ی منو کشف نمی کنی؟   - اصلا من می خوام باهات بیام!   - فقط باید یه ماه صبر کنی تا مامانم اینا از مسافرت بیان!   - واسه چی؟؟ خوب دوست دارم اونا هم باهامون بیان!   - آخه مامانم اینا تا حالا جایی رو کشف نکردن!   - خفه خون بگیر!!!! تو به عنوان داماد وظیفته!   - راستی گفتی تو کشتی زن هم دارین؟
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

سیستم عامل جدید ایرانیان (طنز)

شنبه 25 اردیبهشت 1389 10:58 ق.ظ

نویسنده : m s
سیستم‌عامل «windows » به «شبابیک » تغییر نام داده می‌شود
(توضیح اینکه شبابیک به معنی پنجره‌ها است)
با نصب نرم‌افزارهای جدید کلیه رایانه‌ها در ساعات ملکوتی اذان برای ادای فریضه نماز به مدت ۳۰ دقیقه به طور خودکار shutdown می‌شوند و هرگونه تلاشی برای جلوگیری از خاموش شدن رایانه به انفجار آن و تخریب ساختمان‌های اطراف منجر خواهد شد.
نصب پیامبر ( yahoo messenger سابق) روی رایانه‌ها باید با اجازه وزارت ارشاد باشد.
پیامبر شما بجای گزینه send to all از گزینه send to all muslims برخوردار باشد.
اگر دو جنس مخالف قصد چت داشته باشند باید ابتدا صیغه جاری شود.
اگر دو جنس حتی موافق هم باشند باز جاری کردن صیغه احتیاط واجب است چون امکان دارد طرف مقابل asl دروغکی داده باشد و خود را جنس موافق شما جا زده باشد.
استفاده از بعضی smiley (شکلک)های یاهو گناه کبیره است و حکم آن مانند این است که انسان گوشت برادر خود را بخورد. احتیاط مستحب آن است که اصلاً از این شکلکها استفاده نشود.
بجای گفتن hi باید از عبارتsoavrvb استفاده شود که همان مختصر شده عبارت salam_on_alaikom_va_rahmatollahe_va_barakato است.
در بیان سرعت انتقال خطوط بجای بیت از «بِیت»، بجای کیلوبیت از «اهل بیت» و بجای مگابیت از «اهل بیت عصمت و طهارت» استفاده شود.
در پسوردها حتماً باید از نام ائمه استفاده شود به اضافه سه کاراکتر اضافه (& ، # و @) برای جلوگیری از حدس زدن پسورد توسط بقیه. شایان ذکر است استفاده از کاراکتر $ تا زمان برقراری رابطه با آمریکا مجاز نمی‌باشد.
برای ارتباط‌ات بین شبکه‌ای باید فقط از فیبر نوری استفاده شود چون نور واژه مقدسی است و بهیچ وجه نباید از ارتباطات بی‌سیم استفاده شود چون ناچار به استفاده از ماهواره می‌شوید.
کلیه کافی‌نت‌ها موظف به تغییر نام خود به «چای‌شبکه» هستند. استفاده کنندگان از اینترنت فقط اجازه مشاهده سه سایت زیر را دارند، بقیه سایت‌ها باید قبل از تاسیس از مراجع ذیربط (بی‌ربط) مجوز داشته باشند.حالا سایتا ر نمیگم تبلیغ نشه.
صدور مجوز برای هر سایت‌ با برقرار بودن شرایط ذیل حاصل می‌گردد
در هنگام مشاهده سایت‌، ابتدا باید یک ‌flash نمایش داده شود که مضمون فلش یادآور روزهای جبهه و جنگ باشد.
فونت لینک‌ها حتماً باید کوفی باشد.
بجای استفاده از فونتهای «نازنین»، «میترا» و «سینا» باید از فونتهای «زینب» و «غلامحسین» و«کبری» استفاده شوددیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

سر كوه بلند

چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389 06:02 ب.ظ

نویسنده : m s
سر كوه بلند آمد سحر باد
ز توفانی كه می آمد خبرداد
درخت سبزه لرزیدند و لاله
به خاك افتاد و مرغ از چهچهه افتاد
سر كوه بلند ابر است و باران
زمین غرق گل و سبزه ی بهاران
گل و سبزه ی بهاران خاك و خشت است
برای آن كه دور افتد ز یاران
سر كوه بلند آهوی خسته
شكسته دست و پا ، غمگین نشسته
شكست دست و پا درد است ، اما
نه چون درد دلش كز غم شكسته
سر كوه بلند افتان و خیزان
چكان خونش از دهان زخم و ریزان
نمی گوید پلنگ پیر مغرور
كه پیروز آید از ره ، یا گریزان
سر كوه بلند آمد عقابی
نه هیچش ناله ای ، نه پیچ و تابی
نشست و سر به سنگی هشت و جان داد
غروبی بود و غمگین آفتابی
سر كوه بلند از ابر و مهتاب
گیاه و گل گهی بیدار و گه خواب
اگر خوابند اگر بیدار ، گویند
كه هستی سایه ی ابر است ، دریاب
سر كوه بلند آمد حبیبم
بهاران بود و دنیا سبز و خرم
در آن لحظه كه دیدم روی ماهش
نسیم و لاله رقصیدند با همدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -